Hakkımızda

Ekibimiz

Eğitim kadromuz, her öğrencinin kendi öğrenme temposu olduğu ve farklı yollarla öğrendiği vizyonuna sahip, alanında en iyi eğitimi almış, uzman yabancı dil öğretmenlerinden oluşmaktadır. Daima ulaşabileceğiniz ve her konuda konuşabileceğiniz entelektüel uzman hocalarımızla, zaman ve mekan derdi olmadan size en uygun kişisel eğitim haritanızı oluşturacak ve bu yolda sizlere eşlik etmekten onur duyacak ekibimiz sizleri bekliyor. Öğrencilerimize ders değil öncelik veriyoruz, bizim farkımız budur.
Veysel Kansu Altun
Veysel Kansu AltunEğitmen, Materyal Tasarımcısı[email protected]
ODTÜ’de almış olduğum modern öğretmenlik eğitiminin tüm alt alanlarını kapsayan temel derslerin yanı sıra New York Eyalet Üniversitesi’nde kişisel ilgi alanım olan teknolojinin öğretim sistemlerine entegrasyonu ile ilgili dersler alma olanağına sahip oldum ve Dijital Entegre Müfredat üzerine uzmanlaştım. Halen Bilgisayarlı Öğretim Teknolojileri üzerine yüksek lisans öğrenimimi sürdürüyor ve kurucusu olduğum VKA English’de insanlara İngilizce düşünme, yazma ve konuşmalarında rehberlik ederek hayatlarını dönüştürmeye yardımcı olmayı amaçlıyorum.
Melissa Tuana Altun
Melissa Tuana AltunEğitmen, Tasarımcı[email protected]
Dil öğrenimi ve öğretimine olan tutkum, hem Türkiye hem de ABD'de dil, kültür ve Dijital Entegre Müfredat üzerine aldığım uluslararası eğitimim ve İsveç'teki deneyimlerim ile dijitalleştirilmiş bir öğrenme ortamına çalışmanın ne anlama geldiğine dair güçlü bir anlayışa sahip olmamı sağladı ve bu alanda bir gelişime katkıda bulunmak ve insanların kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak istiyorum.

Farkımız

Eğitim felsefemizin temelinde öğrenci odaklı oluşumuz yer almaktadır. Bu felsefeyi üç ana başlık altında toplayabiliriz.

Her bireyin öğrenme tarzı ve ihtiyaçları farklılık gösterir. Kitlesel müfredatların aksine sizin öğrenme tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza özel oluşturulacak müfredat, öğrenme veriminizi en üst düzeye çıkaracaktır. “PSI” yaklaşımına dayalı bakış açımız eğitim bilimleri alanında en güncel araştırmalar üzerine kuruludur.
Her bireyin öğrenme tarzının yanı sıra öğrenme hızı da kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Uzmanlarımız sürekli olarak sizlerle iletişim halinde olarak ve gözlemleyerek müfredatınızın temposunu sizin için en verimli olacak şekilde ayarlayacak ve uygulayacaklardır.

Değerlendirme

Geleneksel sınav metotlarının aksine yaklaşımımız, değerlendirmenin öğrenme sürecine hizmet etmesi üzerinedir. Bize göre değerlendirmenin amacı öğrencinin ihtiyaçlarını belirleyerek kişiselleştirilmiş öğrenim sürecini bir adım öteye taşımaktır. Bu amaçla VKA English olarak Dinamik Değerlendirme kullanmaktayız.
Save the Elefants

Save the Elefants

Alt_Elefant olarak bir Fil'i evlat edindik ve nesli tükenmekte olan buı muhteşem canlıların korunmasına yardımcı olmak için satın alınan her kurstan World Wildlife Fund WWF®'e bağışları sürdürmeyi umuyoruz. Bu amaca destek olmak için:  Elephant | Species | WWF (worldwildlife.org)
Daha Fazla